Menu
Your Cart

تابلو فرش گل

در دنیای هنر قالی بافی ، خلاقیت های کمی مانند گل های دستباف تخیل ما را مجذوب خود می کند. جزئیات پیچیده، رنگ های پر جنب و جوش و زیبایی بی انتها این شاهکارها واقعاً الهام بخش است. یک نوع خاص از هنر فرش که هنر گل های دستباف را در تابلو فرش به نمایش می گذارد، تابلو فرش دستباف گل هستند . در این مقاله، ما به تاریخچه، صنعتگری و جذابیت این خلاقیت های نفیس خواهیم پرداخت.

تابلو فرش جذاب گل های دستبافت

تابلو فرش های دست‌بافت گل‌ جذابیتی جاودانه دارند که فراتر از روندها و مدهاست. زیبایی و پیچیدگی آنها، این آثار را تبدیل به یک مکمل ارزشمند برای هر فضایی می کند، چه یک اتاق نشیمن دنج، یک منطقه ناهار خوری زیبا یا یک اتاق خواب آرام. رنگ‌های پر جنب و جوش و جزئیات ظریف گل‌های دست‌بافت به هر فضای داخلی روح می‌بخشد و حس گرما و زیبایی را ایجاد می‌کند.

تابلو فرش دستباف تبریز و تابلو فرش گل دستباف را از کجا پیدا کنیم

اگر مسحور زیبایی تابلو فرش دستباف تبریز و تابلو فرش های گل دستباف شده اید، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که کجا می توانید آنها را پیدا کنید. خوشبختانه، راه های مختلفی برای اینکار وجود دارد. فروشگاه های فرش محلی، گالری‌های هنری، و بازارهای آنلاین طیف گسترده‌ای از این آثار نفیس را ارائه می‌دهند. انتخاب یک فروشنده معتبر که بتواند اطلاعات دقیقی در مورد منشا، مواد و ساخت فرش در اختیار شما قرار دهد، ضروری است. در این خصوص آنافرش با بیش از 50 سال سابقه سیستمی را طراحی نموده که مشتریان و عاشقان تابلو فرش های گل بصورت حضوری و یا آنلاین اقدام به بررسی و مقایسه طرح های مختلف تابلو فرش های گل نموده و این هنر نفیس را با اطمینان خاطر از اصالت و کیفیت فرش به خانه ها و دکوراسیون خود مزین کنند.

 

تابلو فرش سبدگل
جدید برترین برند ها
برند: تابلو فرش تبریز کد فرش: 11834
امروزه تابلو فرش یکی از کمیابترین و زیباترین وسایل تزیینی خانه است که با زیبایی خیره کننده خود مورد توجه افرادی که به هنر و زیبایی علاقه خاص دارند، قرار گرفته‌است. تابلو فرش دستباف نه تنها در ایران طرفدارانی زیاد دارد بلکه اروپاییان، آمریکایی‌ها، اعراب و چینی‌ها نیز علاقه فراوان به ای..
22,000,000 تومان
تابلو فرش گل و گلدان
جدید برترین برند ها
برند: تابلو فرش تبریز کد فرش: 11820
طبیعت همیشه با شگفتی‌هایش ما را غافلگیر می‌کند؛ و با هیچ کلمه یا عبارتی قابل وصف نمی باشد. هر کدام از گل‌هایی که در طبیعت وجود دارند دارای زیبایی خاص خودشان هستند. برخی از گل‌ها به دلیل ویژگی‌های ظاهری منحصربه‌فرد یا رنگ‌های جذابی که دارند در گروه خارق‌ العاده..
9,900,000 تومان
تابلو فرش سبد گل
جدید برترین برند ها
برند: تابلو فرش تبریز کد فرش: 11817
طبیعت همیشه با شگفتی‌هایش ما را غافلگیر می‌کند؛ و با هیچ کلمه یا عبارتی قابل وصف نمی باشد. هر کدام از گل‌هایی که در طبیعت وجود دارند دارای زیبایی خاص خودشان هستند. برخی از گل‌ها به دلیل ویژگی‌های ظاهری منحصربه‌فرد یا رنگ‌های جذابی که دارند در گروه خارق‌ ا..
9,000,000 تومان
تابلو فرش سبد گل آیسان برجسته
جدید برترین برند ها
برند: تابلو فرش تبریز کد فرش: 11816
طبیعت همیشه با زیبائی ها و شگفتی‌هایش ما را غافلگیر می‌کند؛ و با هیچ کلمه یا عبارتی قابل وصف نمی باشد. هر کدام از گل‌هایی که در طبیعت وجود دارند دارای زیبایی خاص خودشان هستند. برخی از گل‌ها به دلیل ویژگی‌های ظاهری منحصربه‌ فرد یا رنگ‌های جذابی که دارند در گروه خارق..
8,000,000 تومان
تابلو فرش گل و گلدان
جدید برترین برند ها
برند: تابلو فرش تبریز کد فرش: 11806
طبیعت همیشه با شگفتی‌هایش ما را غافلگیر می‌کند؛ و با هیچ کلمه یا عبارتی قابل وصف نمی باشد. هر کدام از گل‌هایی که در طبیعت وجود دارند دارای زیبایی خاص خودشان هستند. برخی از گل‌ها به دلیل ویژگی‌های ظاهری منحصربه‌فرد یا رنگ‌های جذابی که دارند در گروه خارق‌ العاده..
8,900,000 تومان
تابلو فرش سبد گل
جدید برترین برند ها
برند: تابلو فرش تبریز کد فرش: 11805
بسیاری از شاهکارهای هنری،تصاویری زیبا از گل و گیاه و طبیعت هستند.طبیعت جایگاه ویژه ای در ارتباط بین دنیای درون و دنیای بیرون انسان دارد. بطوری که نقاشان شرق دور، طبیعت را به عنوان آموزشگاهی جهت تغییر و تبدیل جنبه های مادی به معنوی و عین به ذهن انسان می دانستند و با خلق آثاری بی نظیر از مناظر طبیعی ب..
8,900,000 تومان
تابلو فرش گل و گلدان
جدید برترین برند ها
برند: تابلو فرش تبریز کد فرش: 11804
تماشای گل بمدت 20 دقیقه در هفته باعث تغییر در خلق و خو و بهتر شدن شرایط روانی فرد می شود. مطالعات نشان داده که نگاه به گل ها هر روز صبح افسردگی و عصبانیت را به حد قابل توجهی کاهش می دهد.گل ها می توانند تاثیر زیادی بر شادی و رضایت مندی شما از زندگی و روابط اجتماعی شما داشته باشند و باعث ایجاد روابط خ..
8,900,000 تومان
تابلو فرش سبد گل
جدید برترین برند ها
برند: تابلو فرش تبریز کد فرش: 11803
طبیعت با زیبایی ‌هایش ما را غافلگیر می‌کند؛ و با هیچ کلمه یا عبارتی نمی‌توانید آن را توصیف کنید. هر کدام از گل‌هایی که در جهان هستی وجود دارند دارای زیبایی و رنگ بندی خاص خودشان هستند. برخی از این گل‌ ها به دلیل ویژگی‌های ظاهری منحصر به ‌فرد یا رنگ‌های جذابی ک..
17,900,000 تومان
تابلو فرش سبد گل
جدید برترین برند ها
برند: تابلو فرش تبریز کد فرش: 11802
تابلو فرش دستباف گل یکی از مدل های بسیار زیبا و پرطرفدار تابلو فرش دستبافت است. این فرش ها با استفاده از مصالح ابریشم و مرینوس درجه یک و تکنیک‌های سنتی بافندگی با دقت و مهارت توسط بافندگان با تجربه تبریز بافته می‌شوند. و طراحان و صنعتگران ماهرانه و با دقت بسیار زیاد، طرح های پیچیده ای را ب..
35,700,000 تومان
تابلو فرش گل ترمه
جدید برترین برند ها
برند: تابلو فرش تبریز کد فرش: 11796
اگر شما هم جزء افرادی هستید که بدنبال یک اثر خاص و با شکوه برای تزئین و ارتقاء دکوراسیون منزل خودتان هستید. مطمئن باشید که یک فرش و اثر زیبای هنری بهترین گزینه می باشد. در این میان مناظر طبیعی همیشه الهام بخش انسان در خلق آثار هنری ارزشمند می باشند. انسان همواره تحت تاثیر طبیعت ، احساسات و عواطف خود..
35,000,000 تومان
تابلو فرش گل رز
جدید برترین برند ها
برند: تابلو فرش تبریز کد فرش: 11792
مناظر طبیعی همیشه الهام بخش انسان در خلق آثار هنری ارزشمند می باشد. انسان همواره تحت تاثیر مناظر طبیعی ، احساسات و عواطف خود را به صورت شعر، موسیقی، نقاشی ، تابلو فرش دستباف گل و .. به تصویر کشیده است.تابلو فرش های دستباف گل به دلیل بافت بسیار ماهرانه ، رنگ بندی فوق العاده و توانایی انتقال حس زی..
9,000,000 تومان
تابلو فرش گل عرضی بزرگ
جدید برترین برند ها
برند: تابلو فرش تبریز کد فرش: 11790
 برای اتاق های پذیرائی ، تالارها و سالن های کنفرانس آنچه می تواند یه جلوه خاص و با شکوه بدهد قطعا یک فرش و اثر زیبای هنری می باشد .  بیشتر افراد دوستدار استفاده از طرح هایی در فضای داخلی خانه یا اداری خود هستند که با سلیقه اکثر مراجعه کنندگان و میهمانان خود هماهنگ باشد . اگر شما هم جزء این..
52,000,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 434 (37 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات