Menu
Your Cart
تابلو فرش سبد گل
جدید برترین برند ها

تابلو فرش سبد گل

طبیعت با زیبایی ‌هایش ما را غافلگیر می‌کند؛ و با هیچ کلمه یا عبارتی نمی‌توانید آن را توصیف کنید. هر کدام از گل‌هایی که در جهان هستی وجود دارند دارای زیبایی و رنگ بندی خاص خودشان هستند. برخی از این گل‌ ها به دلیل ویژگی‌های ظاهری منحصر به ‌فرد یا رنگ‌های جذابی که دارند در گروه زیباترین و خوش بو ترین گل‌های جهان قرار می‌گیرند.

با وجود شلوغی و ازدحام زندگی شهری و نبود وقت لازم برای سپری کردن اوقات فراغت در دامان طبیعت ، زندگی انسان همواره با طبیعت همراه بوده و روح و روان انسانها با نزدیک شدن به طبیعت و دیدن زیباییهای آن منقلب می شود. تاثیر طبیعت در افراد مختلف، متفاوت است، در بعضی از انسان ها الهام بخش بوده و باعث خلق آثار بی نظیری میشود. ارتباط با طبیعت و لذت بردن از مناظر زیبای آن، راهی ساده اما بسیار مهم جهت کسب آرامش و تلطیف روح و روان آدمی است. در این بین داشتن یک تابلو فرش بسیار زیبای دستباف گل و یا دریافت هدایایی مانند آن میتواند بیش از هر چیز شادی و طراوت را به انسان هدیه دهد. در بررسی های مختلفی که توسط محققان انجام شده، مشخص شده که خریدن گل، نگاه کردن گل یا کاشتن آن، باعث بروز احساس شادی، دوری از اندوه ، مثبت اندیشی، و آرامش میشود. با نگاه کردن به گل یا بوییدن گلی معطر، غم و غصه ها و رفتارهای نامتعادل افراد به طور چشمگیری متعادل و آرام میشود و موجب اتصال عصبی مثبت در مغز می گردد. وقتی به فردی گلی را هدیه میدهید، اولین تغییری که درچهره ی او مشاهده مینمایید، لبخند است و احساس آرامش. این احساس در همه ی افراد به هر سنی که داشته باشند به خوبی نمایان میشود. به همین علت پژوهشگران توصیه می کنند تا همواره یک شاخه گل یا گلدان کوچک گل در معرض دید خود قرار دهید. رنگ گلها نیز بسیار اهمیت دارد. گلهایی با رنگهای ملایم ، صورتی، بنفش، سفید و ... باعث آرامش و احساس امنیت میشوند. گلهایی با رنگهای گرم و تند چون قرمز، زرد، نارنجی و ... حس سرزندگی و هیجان را در فرد موجب میشوند.

گل نشانه ی صمیمیت و دوستی است، زیرا با هدیه دادن گل، لذت بردن از زیبایی زندگی را با یکدیگر تقسیم میکنیم. طبق یافته های جدید، گل و گیاه نه تنها بر احساسات شخصی افراد بلکه روی رفتارهای برونی و اجتماعی افراد نیز مؤثر است.

دکوراسیون و فضای منزل و یا محل کار باید به صورتی باشد که گل و گیاه به خوبی در معرض دید افراد قرار بگیرد و بخشی از فضا به آنها اختصاص داده شود. این فضا را میتوان با استفاده از یک عدد تابلو فرش دستباف زیبا ،چند شاخه گل در گلدان، کاشتن گل در ایوان، گذاشتن گلدان پشت پنجرهها و کنارههای اتاق و ... ایجاد کرد.

استفاده از گل یا تابلو فرش گل در ورودی منزل، اتاق نشیمن و اتاق خواب ضروری است؛ به خصوص جلوی در ورودی و یا روبه روی گوشه های زاویه دار منزل، زیرا گل جلوی در ورودی باعث خوشآمدگویی به میهمان است و گذاشتن گل و گلدان روبه روی گوشه های تیز باعث از بین رفتن انرژی منفی آن گوشه های تیز میشود.

آنافرش با افتخار تابلو فرش سبد گل که جزء تابلو فرش های با سایز کوچک تا متوسط به حساب می آید به شما مشتری عزیز تقدیم می نماید. این فرش برای سالن های پذیرایی و اتاق های نشیمن و یا بعنوان یک کادوی ارزشمند برای دوستان و عزیزانتان مناسب می باشد . این فرش با رنگ بندی بسیار زیبا و خوش رنگ و براقیت ابریشم هایش حس بسیار زیبائی را به فضای دکوراسیون شما می افزاید.

چله این فرش ابریشم و پرز آن نیز ابریشم و مرینوس می باشد. ابعاد تابلو فرش با قاب 92 در 117 و قاب فرش از نوع چوب با کیفیت بسیار عالی می باشد. ریز تقریبی تابلو فرش 50 رج  می باشد.

این اثر فوق العاده با دو سال ضمانت و یک هفته گارانتی مرجوعی به شما هم وطن عزیز تقدیم می گردد.♥

رج شمار
50 رج
جنس پرز
مرینوس و ابریشم
جنس چله
ابریشم
نوشتن نظر
لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • موجودی فرش در انبار آنافرش: 1
  • کد فرش: 11803
  • ابعاد: 92.00cm x 117.00cm x 0.00cm
  • ریز تقریبی (رج): 50
  • جنس چله: ابریشم
  • جنس پرز: مرینوس ،ابریشم
  • ضمانت: دو سال ضمانت آنافرش ، یک هفته گارانتی مرجوعی پول و ارسال رایگان
  • محل بافت: تبریز
17,900,000 تومان

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات