Menu
Your Cart
تابلو فرش شاعر جوان
تماس موجود نمی باشد

تابلو فرش شاعر جوان

تابلو فرش دستباف  بعلت ظرافت بافت و رنگین کمانی از رنگ ها، بعنوان یک کالای بسیار لوکس و اعیانی شناخته شده است ، گنجاندن صحنه های تصویری در تابلو فرش دستباف که اغلب رویدادهای تاریخی، داستان‌های اسطوره‌ای یا مناظر اسطوره‌ای را به تصویر می‌کشند تلفیقی از هنر و زیبایی این آثار فاخر را به رخ بیننده می کشد. بافندگان با دقت این تصاویر را به شکل بافته شده ترجمه می کنند و از ترکیبی از رنگ های زیبا و تکنیک های بافت استفاده می کنند تا تابلوی بصری خیره کننده ای ایجاد کنند.

این فرش‌ها اغلب دارای رنگ‌های زنده، جزئیات پیچیده و سطح بالایی از هنر بافندگان فرش هستند. هر فرش داستانی منحصر به فرد را روایت می کند و سنت های فرهنگی و هنری خاستگاه خود را منعکس می کند. چه طرح سنتی و چه امروزی را ترجیح دهید، یک تابلو فرش دستبافت برای هر سلیقه و سبکی وجود دارد.

تابلو فرش شاعر جوان یکی از آثار مشهور و محبوب در تابلو فرش دستباف تبریز می باشد . این فرش زیبا و دلنشین فضای خانوادگی گرم یک خانواده عاشق شعر و ادبیات را به تصویر می کشد و بیننده را محصور ظرافت طراحی ، رنگ بندی و مهارت بافت بافنده می نماید . آنا فرش با افتخار تابلو فرش دستباف شاعر جوان که با دستتان هنرمندان زبردست تبریز طراحی ، رنگرزی و بافته شده است را با کیفیت استثنائی و رنگ بندی خاص به شما هم وطن عزیز تقدیم می کند.

چله این فرش ابریشم و پرز آن نیز مرینوس و ابریشم می باشد. ابعاد تابلو فرش با قاب چوبی بسیار اعلاء و خاص  115 در 90 سانتی متر و ریز تقریبی تابلو فرش 50 رج  می باشد. اگه خواهان تابلو فرش با طرح شاعر جوان و کیفیت و قیمت مناسب هستید ، پیشنهاد ما این اثر هنری زیباست.

این اثر فوق العاده با دو سال ضمانت و یک هفته گارانتی مرجوعی آنافرش به شما هم وطن عزیز تقدیم می گردد.♥

رج شمار
50 رج
جنس پرز
مرینوس و ابریشم
جنس چله
ابریشم
نوشتن نظر
لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • موجودی فرش در انبار آنافرش: موجود نمی باشد
  • کد فرش: 11801
  • ابعاد: 115.00cm x 90.00cm x 0.00cm
  • ریز تقریبی (رج): 50
  • جنس چله: ابریشم
  • جنس پرز: مرینوس وابریشم
  • ضمانت: دو سال ضمانت آنافرش و یک هفته گارانتی مرجوعی پول با ارسال رایگان
  • محل بافت: تبریز
0 تومان

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات