Menu
Your Cart

فرش کارکرده دستباف

فرش دستباف دستباف ایرانی به دلیل کیفیت استثنایی و توجه به جزئیات شناخته شده است. این فرش‌ها به دقت توسط صنعتگران ماهری ساخته می‌شوند که از تکنیک‌های بافت سنتی استفاده می‌کنند که در طول نسل‌ها منتقل شده است. مواد به کار رفته در فرش ایرانی معمولاً پشم، پنبه یا ابریشم است که هر کدام در بافت و ظاهر منحصر به فرد فرش نقش دارند. پشم، به ویژه، به دلیل دوام و توانایی آن در نگه داشتن رنگ های زنده مورد توجه است.

ملاحظات خرید فرش کارکرده ایرانی مستعمل:

هنگام خرید فرش دستباف کارکرده ایرانی، باید به عوامل مختلفی توجه کرد. اولین مورد اصالت است. خرید از فروشندگان یا فروشندگان معتبری که می توانند منشأ و اصالت فرش را تضمین کنند، ضروری است. علاوه بر این، ارزیابی وضعیت فرش، تراکم گره و سن می تواند به تعیین ارزش و طول عمر فرش کمک کند.

فرش نه متری شیخ صفی تبریز فرش نه متری شیخ صفی تبریز
موجود نمی باشد
برند: فرش دست دوم کد فرش: 90009
قالی ایرانی یا فرش ایرانی از دیرباز معروف و مورد استفاده بوده، سند آن نیز گزنفون تاریخ‌نگار یونانی در کتاب سیرت کوروش، در بین سال‌های ۴۳۰ تا ۳۴۵ پیش از میلاد می‌نویسد: «ایرانیان برای این‌که بسترشان نرم باشد قالیچه زیر بستر خود می‌گسترند.»قیمت و خرید فرش های دستباف با بهترین کیفیتسالنامه چین..
0 تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات