Menu
Your Cart
آنافرش اولین فروشگاه اینترنتی فرش و تابلوفرش دستباف دارنده نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره از وزارت صنعت معدن و تجارت و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

Blog RSS Feed

02 Jun هنرنمایی دوباره صنعت فرش آذربایجان غربی-نمایشگاه ملی فرش در ارومیه برگزار می‌شود
ana1 0 128
آذربایجان غربی ظرفیت های زیادی برای رشد و توسعه دارد که صنعت فرش بافی یکی از آن هاست و شهرتی جهانی داشته که فرش افشار تکاب و ریز ماهی خوی مسیر ثبت جهانی را آغاز کرده اند.به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، به نقل از ایرنا ایران از دیرباز در صنعت فرش و فرش‌بافی شهرتی غیرقابل‌ انکار داشته در این میان آذربایجان غربی ظرفیت ویژه‌ای در این صنعت به ش..
14 May فرش اردبیل
ana 0 1845
بافت فرش در اردبیل سابقه طولانی دارد. در دوران صفویه مانند بسیاری دیگر از مراکز بافندگی، قالی بافی در آن در اوج کمال بوده و در دوران قاجاریه پایین ترین دوره حیات خود را طی کرده است. نزدیک به یک صد سال قبل بود که این صنعت در آن به مقیاس محدودی شروع به نشو و نما کرد. بافنده های اردبیلی در این زمان و بخصوص در هنگام جنگ جهانی دوم که فرش بافی در شیروان ..
14 May فرش همدان
ana 0 1842
قالی های این منطقه به سبک روستایی باف است.ویژگی بافت:  گره متقارن ابعاد: قالیچه ضخامت و سنگینی و پرزهای بلند رنگرزی: بیشتر طبیعی و بعضاً شیمیایی رجشمار ۱۵ تا ۲۵ (روستایی) ۳۰ تا ۴۰ (شهری) بافت تختدار عمودی ثابتتار و پود پنبه ای، پرز پشمی – مواد اولیه از پشم (دست ریس) طرح: گل و بوته، دسته گلی، پر طاووسی، گل های خوشه ای افشان در گلدان یا به صورت منظ..
14 May فرش قم
ana 0 1868
اگر عبا بافت نائینی قالی پرآوازه خود را به هنرمند اصفهانی مدیون است. درعوض بافنده تک باف قمی باید این سپاس را به حساب بستانکار همسایه نامدار و پیش کسوت کاشان منظور دارد که راه و رسم کار را با سخاوت و استادی به او آموخت و به حق این شاگرد تیزهوش نیز با فراست تمام ریزه کاری ها را دریافت و توانست با ارائه فرش هائی با طرح های جالب و بافت ظریف و رنگ ..
14 May فرش کاشان
ana 0 1807
سابقه بافت پارچه های مخمل و زربافت و هم چنین قالی بافی، در شهر کاشان به زمان صفویه می رسد. پارچه های زری و قالی های نفیس و گرانبهائی که در این زمان در این شهر بافته شده اند هر کدام در نوع خو شاهکاری از هنر رنگرزی و بافندگی هستند. در این عصر قالی بافی کاشان به اوج کمال خود رسید و هنرمندان این شهر نمونه های با ارزشی از خود به یادگار گزاردند که ت..
14 May فرش هریس
ana 0 1856
هریس یکی از مراکز مهم قالیبافی استان آذربایجان شرقی است و در حدود ۹۰ کیلومتری شمال شرقی شهر تبریز و در دامنه کوه سبلان واقع شده است. هریز شهریست ناشناخته در ایران ، آشنا در میان کشورهای آمریکا ،کانادا، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا و .... شهری که قالیهای آن در جهان طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و این شهر نام و آوازه خود را از نقش و نگارها و دوام..
14 May فرش تبریز
ana 0 1819
تبریز یکی از قطب های بافندگی بسیار با اهمیت ایران در زمینه قالی بافی می باشد. فرش های آن، چه آن هایی که زینت بخش موزه های معتبر جهان هستند و یا در مجموعه کلکسیونرهای مشتاق جای گرفته اند و یا آنهایی که در مقیاس زیاد و در کیفیت تجارتی سر از بازارها و چهار سوق ها در می آورند همواره خوش اقبال و خوش معامله هستند. فرش تبریز نه در حجره روی دست تاجر می ما..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات