Menu
Your Cart

شرایط بازگرداندن کالا

شرایط بازگرداندن کالا در آنافرش:

 آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های آنا فرش بوده است و آنا فرش در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با این وجود آنافرش در جهت ایجاد اطمینان هر چه بیشتر در مشتریان محترم خود خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

رویه‌‏های خدمات پس از فروش آنافرش با توجه به نوع مشکل پیش آمده، به شرح زیر هستند:

اشکالات فنی در کالای خریداری شده

جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد مطروحه باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، از طریق شماره تماس 09143022246 و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما به خدمات پس از فروش آنا فرش اطلاع داده شود.

کارشناسان خدمات پس از فروش آنافرش ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. در صورتی که نقص توسط کارشناسان آنافرش تایید شود، مشتری فرم استرداد کالا را تکمیل نموده تا اقدامات لازم در خصوص تعویض و یا جایگزینی کالا بعمل آید.

برای ارسال کالای دارای ایراد به آنافرش ، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی  و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.بدیهی است خسارتهای ناشی از عدم بسته بندی مناسب توسط مشتری بر عهده مشتری خواهد بود.

این سرویس اشکال‏‏‌های که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 72 ساعت کاری بعد از دریافت کالای برگشتی توسط آنا فرش به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات وب سایت

 در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته‌‏های زیر دقت بفرمایید:

در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش آنا فرش اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا به آنا فرش اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس 09143022246  و یا از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش آنا فرش اطلاع داده شود. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

برای ارسال کالای دارای مغایرت به آنا فرش، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن فرستاده شود و در غیر این صورت تا تکمیل کردن موارد فوق اقدامی از سوی آنا فرش صورت نمی‌‏‏گیرد. بدیهی است خسارتهای ناشی از عدم بسته بندی مناسب توسط مشتری بر عهده مشتری خواهد بود.از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 72 ساعت کاری بعد از دریافت کالای برگشتی توسط آنا فرش به حساب مشتری واریز خواهد شد.

تبصره : آنافرش نهایت تلاش خود را مبنی بر انطباق رنگ تصاویر کالاهای ارائه شده با محصول را انجام خواهد داد با این وجود در مواردی احتمال عدم مطابقت جزئی در رنگ تصاویر ارائه شده توسط فروشگاه با محصول ارائه شده می تواند بوجود آید که این می تواند ناشی از نوع و مدل صفحه نمایش و سیستم کامپیوتری مشتری باشد ، که این موارد شامل عودت کالا نخواهد بود.

انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع‏‌تر انصراف خود را به واحد پیگیری سفارشات آنا فرش اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد. در صورتی که پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در صورتی که پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگری به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد.همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.

برای ارسال به آنا فرش، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط آنا فرش دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.

از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، پس از کسر هزینه حمل و درصد افت فرش (برای فرش های هریس و اطراف،تابلوفرش ها،فرش اهر،عشایر،قره جه و دست دوم 4 درصد قیمت کالا و برای فرشهای تبریز و آذرشهر 9 درصد قیمت کالا  و برای تابلوفرش ها پس ازکسر هزینه قاب تابلوفرش ) کسر و حداکثر تا 72 ساعت کاری بعد از دریافت کالای برگشتی توسط آنا فرش به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در چنین مواردی هزینه‏ استرداد کالا به عهده مشتری است و لازم است که چگونگی و زمان ارسال کالا با واحد خدمات پس از فروش هماهنگ شود. جهت هماهنگی باید از طریق شماره تماس 09143022246 و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما به واحد خدمات پس از فروش آنا فرش اطلاع داده شود.

آسیب‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و آنا فرش تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

 آسیب‏‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش آنا فرش اطلاع داده شود. کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش آنا فرش ارسال شود.

در صورتی که آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به آنا فرش عودت شود.


آنا فرش همواره می‏‌کوشد تا با ایجاد بستری امن در راستای سرویس خدمات پس از فروش مبتنی بر اصول مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کننده، امنیت خاطر مشتریان خود را، پیش، حین و پس از خرید فراهم آورد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات