Menu
Your Cart

فرش تبریز

فرش دستباف تبریز به صنایع دستی نفیس و تاریخ غنی خود شهرت دارند و یکی از مشهور ترین و با ارزش ترین فرش‌های ایرانی هستند. این قالی‌ها در شهر تبریز که یکی از برجسته‌ترین مراکز قالی‌بافی ایران است، بافته می‌شوند. فرش تبریز با طرح‌ها و نقش‌های بسیار متنوع، شهرت بین‌المللی پیدا کرده و از سوی شورای جهانی صنایع دستی به عنوان «شهر جهانی قالی بافی» انتخاب شده است.

فرش تبریز قدمتی طولانی و درخشان دارد که به دوران باستان باز می گردد. هنر قالی بافی در تبریز حتی قبل از دوران صفویه رونق داشت و میراث فرهنگی غنی این منطقه را به نمایش می گذاشت. در دوره صفویه، قالی بافی از یک صنعت روستایی به یک هنر پیشرفته در دربار سلطنتی تبدیل شد. هنرمندان تبریز و هرات در این دگرگونی نقش بسزایی داشتند و قالی‌های نفیس مزین به نقوش اسلیمی و فیگوراتیو را خلق کردند.

فرش تبریز به دلیل کیفیت استثنایی و ویژگی های منحصر به فرد خود، که آن را از سایر فرش های دستباف متمایز می کند، شناخته شده است .پیشنهاد می کنیم برای آشنائی با ویژگی های متمایز فرش تبریز مقاله ما در وبلاگ آنافرش در خصوص زیبایی و ظرافت فرش تبریز: راهنمای جامع خرید و فروش را حتما مطالعه بفرمائید.

با توجه به ضرورت بررسی و مطالعه فرش تبریز پیشنهاد می کنیم قبل از خرید فرش تبریز حتما مقاله ما در وبلاگ آنافرش در خصوص راهنمای جامع خرید و فروش فرش تبریز را مطالعه بفرمائید.


قالی‌های تبریز در اندازه‌های مختلفی عرضه می‌شوند تا فضاهای مختلف و ترجیحات طراحی را در خود جای دهند. در انتخاب سایز مناسب فرش تبریز باید به چند فاکتور توجه کرد. این عوامل تضمین می‌کنند که فرش نه تنها در فضا قرار می‌گیرد، بلکه زیبایی‌شناسی و عملکرد کلی اتاق را تکمیل می‌کند. بدیهی است ابعاد اتاق و چیدمان مبلمان نقش مهمی در تعیین سایز فرش مناسب دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله اندازه و سایز فرش تبریز: راهنمای سایزهای فرش دستباف را از مجله آنافرش مطالعه بفرمائید.
برند: فرش تبریز کد فرش: 90054
فرش خطیبی بعلت ظرافت طراحی و رنگبندی فوق العاده خود سالهاست که سهم بزرگی از بازار فرش دستباف ایران را به خود اختصاص داده است.این فرش یکی از زیباترین و شناخته شده ترین فرش‌های دستباف ایران است. فرش خطیبی اغلب دارای یک گل مرکزی است که با نقوش و حاشیه های استادانه بسیار زیبا احاطه شده است رنگ بندی..
80,000,000 تومان
برند: فرش تبریز کد فرش: 90053
فرش تبریز قدمتی طولانی و درخشان دارد که به دوران باستان باز می گردد. هنر قالی بافی در تبریز حتی قبل از دوران صفویه رونق داشت و میراث فرهنگی غنی این منطقه را به نمایش می گذاشت. در دوره صفویه، قالی بافی از یک صنعت روستایی به یک هنر پیشرفته در دربار سلطنتی تبدیل شد. هنرمندان تبریز و هرات در این دگرگونی..
120,000,000 تومان
برند: فرش تبریز کد فرش: 90052
فرش خطیبی بعلت ظرافت طراحی و رنگبندی فوق العاده خود سالهاست که سهم بزرگی از بازار فرش دستباف ایران را به خود اختصاص داده است.این فرش یکی از زیباترین و شناخته شده ترین فرش‌های دستباف ایران است. فرش خطیبی اغلب دارای یک گل مرکزی است که با نقوش و حاشیه های استادانه بسیار زیبا احاطه شده است رنگ بندی..
120,000,000 تومان
برند: فرش تبریز کد فرش: 90051
یکی از مهم ترین ویژگی های فرش دستباف ایرانی، تنوع باورنکردنی آن از نظر طرح ، رنگ و نقش است. هر منطقه در ایران دارای سبک و عناصر طراحی متمایز به خود است . تبریز با داشتن سبک های بسیار متنوع در طراحی فرش دستباف توانسته خود را بعنوان مظهر طراحی ، رنگرزی و بافت فرش های بی بدیل ایرانی مطرح کند.فرش خط..
285,000,000 تومان
برند: فرش تبریز کد فرش: 60154
یکی از ویژگی های بارز قالی های آذرشهر نقوش زیبا و خیره کننده آن است. وقتی به قالیچه آذرشهر چشم می دوزی، توازن پیچیده و دقت نقوش هندسی شما را مسحور خود می کند. این الگوها اغلب دارای زنجیره های تکرار شونده، ستاره‌ها، الماس‌ها و اشکال هندسی در هم تنیده هستند که طراحی هماهنگ و چشم‌گیر بصر..
85,000,000 تومان
برند: فرش تبریز کد فرش: 20013
وقتی صحبت از فرش ایرانی می شود، یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین قالی ها، فرش تبریز است. قالی‌ های تبریز که به‌خاطر صنایع دستی استثنایی و طرح‌های پیچیده‌اش شناخته می‌شوند، قرن‌هاست که ارزشمند بوده‌اند. یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید فرش تبریز یا هر فرش دستباف دی..
23,000,000 تومان
برند: فرش تبریز کد فرش: 60153
آنچه فرش های دستباف را بعنوان یک کالای لوکس و بی همتا مطرح کرده است . کیفیت بی نظیری است که تنها با بافت دقیق و هنرمندانه و استفاده از مصالح عالی بدست می آید. برخلاف فرش های ماشینی، هر فرش دستباف یک اثر هنری منحصر به فرد است که خلاقیت و تخصص طراح و بافنده را به نمایش می گذارد.در میان انواع طرح های ف..
390,000,000 تومان
برند: فرش تبریز کد فرش: 30063
یکی از مهم ترین ویژگی های آثار استاد خطیبی، تنوع بی نظیر آن از نظر طراحی و رنگرزی می باشد. فرش خطیبی با داشتن سبک های بسیار متنوع در طراحی خود توانسته خود را بعنوان مظهر طراحی ، رنگرزی و بافت فرش های بی بدیل ایرانی مطرح کند.فرش خطیبی سالهاست که سهم بزرگی از بازار فرش دستباف را به خود اختصاص دا..
190,000,000 تومان
برند: فرش تبریز کد فرش: 30062
یکی از مهم ترین ویژگی های فرش دستباف ایرانی، تنوع باورنکردنی آن از نظر طرح ، رنگ و نقش است. هر منطقه در ایران دارای سبک و عناصر طراحی متمایز به خود است . تبریز با داشتن سبک های بسیار متنوع در طراحی فرش دستباف توانسته خود را بعنوان مظهر طراحی ، رنگرزی و بافت فرش های بی بدیل ایرانی مطرح کند. بنحوی که ..
192,000,000 تومان
برند: فرش تبریز کد فرش: 12006
قالی ایرانی یا فرش ایرانی از دیرباز معروف و مورد استفاده بوده، سند آن نیز گزنفون تاریخ‌نگار یونانی در کتاب سیرت کوروش، در بین سال‌های ۴۳۰ تا ۳۴۵ پیش از میلاد می‌نویسد: «ایرانیان برای این‌که بسترشان نرم باشد قالیچه زیر بستر خود می‌گسترند.» قیمت و خرید فرش های دستب..
335,000,000 تومان
برند: فرش تبریز کد فرش: 90050
عرضه انواع فرش سایز بزرگ نقشه خطیبی در فروشگاه اینترنتی آنافرش..
860,000,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 353 (30 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات